Çıktığı günden beri hızla büyümeye devam eden Valorant’ın Omen isimli karakterinin özelliklerine sizler için yakından baktık. Bu içeriğimizde sizler için Valorant Omen özellikleri neler?, Omen nasıl oynanır? ve Omen hakkında bilinmeyenler gibi soruları yanıtladık.


Valorant Omen Özellikleri

Oyunun her karakterinde olduğu gibi Omen’de de 4 farklı yetenek bulunmaktadır. Fazlasıyla eğlenceli olan bu karakterle haritada istediğiniz yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İşte Valorant Omen özellikleri.


Omen Q Özelliği – PARANOYA

Duvardan geçebilme özelliğiyle istediğiniz yere atabileceğiniz Omen’in Q özelliği düz bir şekilde ilerler ve rakiplerin görüşünü kısıtlar. Böylelikle görüşünü kaybeden rakiplerinizi daha kolay ortadan kaldırabilirsiniz.


Omen E Özelliği – KARANLIK ÖRTÜ

Belirli mesafe içerisinde istediğiniz bölgeye elinizle yerleştirebileceğiniz bu yetenek oldukça işinize yarayacaktır. Sağ ve sol fare tuşlarıyla dilediğiniz şekilde karanlık örtü özelliğini yerleştirebilirsiniz.


Omen C Özelliği – GİZLİ ADIM

Kısa mesafeli alanlar içerisinde anlık olarak gidip gelebileceğiniz bu yetenekle rakipleriniz kafasını karıştırabilirsiniz. Omen’in bir diğer farklı yeteneği olan karanlık örtü ile kombo yaparak akıl oyunları yapabilirsiniz.


Omen X Özelliği – GÖLGELERİN İÇİNDEN

Bulunduğunuz haritanın istediğiniz bir bölgesine ışınlanarak takımınıza oyunu kazandırabilirsiniz. Işınlandığınız kısımda eğer bir rakip oyuncu varsa tekrardan sol mouse tuşuna basarak yeteneği iptal edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here