rammus53 kimdir

Rammus53 Kimdir?

Twitch Türkiye’nin en çok izlenen ve sevilen yayıncıları arasında yer alan Rammus53, eğlence dolu canlı yayınlarıyla her geçen gün daha da popüler hale geliyor. Bu yazımızda sizler için (Rammus53 nereli? Rammus53 rizenin neresinden? Rammus53 sevgilisi kim? Rammus53 ne kadar kazanıyor? Rammus53 babası kimdir?) Gibi soruları yanıtlayacağız. İşte şivesi birbirinden eğlenceli ve bir o kadar da kaliteli canlı yayınlar yapan Rammus53 hakkında bilgiler.


Rammus53 Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En popüler Twitch yayınları arasında yer alan İslam Ekşioğlu hakkında sıkça sorulan ve merak edilen soruları derledik. İşte Rammus53 hakkında bilgiler.

  • Rammus53 Nereli? = Rize
  • Rammus53 Rizenin Neresinden? = Merkez
  • Rammus53 Sevgilisi? = Eski Sevgilisi 😊
  • Rammus53 Sağ Gözü? = % 90 Kör ☹
  • Rammus53 Ne Kadar Kazanıyor? = Çok Ayıp
  • İslam Ekşioğlu Yaş? = 1995 Doğumlu

rammus53 kimdir


İslam Ekşioğlu (Rammus53) Hayatı Hakkında Bilgi

11 Mart 1995 yılında İstanbul da dünyaya gelen İslam Ekşioğlu, lise hayatını sona erdirmesinin ardından iş hayatına atıldı. İş hayatından memnun kalmayan Rammus53, önemli bir kaza geçirmiştir. Çalıştığı iş yerinde duvara sabitli olmayan rafların üstüne düşmesiyle gözüne önemli derecede darbe almıştır. Bu nedenle sağ gözünün yüzde 90 görmemesi İslam Ekşioğlu’nu büyük oranda psikolojik olarak etkiledi. Hayata karşı daima dik bir duruş sergileyen İslam Ekşioğlu pes etmeyerek Twitch’e adım attı ve her geçen gün başarından başarıya koştu. Şu an da en çok izlenen yayıncılar arasında kendisine yer edinin Rammus53, ilk YouTube videosunu 2015 yılında yükledi. Piyasanın eski toprakları arasında bulunan İslam Ekşioğlu, aslen Rizeli’dir.

Rammus53, yayıncılığa ilk başladığı sıralarda,  League of Legends oyunu oynuyordu. Bununla kendisini sınırlamayan İslam, pubg, cs go, valorant, gibi fps oyunlarında da son derece başarılıdır. Özellikle Pubg de sergilediği performansla ön plana çıkan Rammus53, gece yayınlarında ise oynadığı korku oyunlarıyla yayınına heyecan katmaya devam ediyor.

rammus53 islam ekşioğlu kimdir


Rammus53 Twitch Profilindeki Tanıtım

Merhabalar , Ben İslam Ekşi 24 yasındayım . İstanbul’da Yaşıyorum. 3 seneden beri yayıncılık sektörüyle uğraşıyorum. S4’ten beri League of legends oynamaktayım. Rammus S5-S6 World 1.liğim var. Genelde Eğlenceli ve Komik yapımla İzleyicilerimi ve Dostlarımı Güldürmeye Çalışan biriyim. Yayınlarımda Lol Pubg ve Hafta Sonlarımızın Vazgeçilmezi olan Korku Oyunları Oynuyorum . Yayıncılıktaki Hedefim Öncelikle siz izleyicilerimin eğlenceli ve komik dakikalar geçirmesini sağlamaktır. Şimdiden İzlediğiniz için Teşekkür Ederim Uşaklar. (Son derece samimi değil mi?)

islam ekşioğlu kimdir


İnfoBurda.com

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here