Jhin Ct – Jhin’in Güçsüz Olduğu Karakterler ve Comboları

0
306

Leage of Leagends’in en çok oynanan karakterlerinden birisi olan Jhin eğer karşınıza gelirse size oyunda rahat vermeyebilir. Bu yüzden sizler için içeriğimizde Jhin’in güçsüz olduğu karakterleri derledik. İşte Jhin CT…

Aynı zamanda Leage of Leagends’ın kadın karakterleri hakkında bilgi için League of Legends En Çekici Kadın Karakterleri ve Hikayeleri adlı içeriğimize göz atabilirsiniz.


Jhin Counter (CT)

Jhin karakterine karşı başarı gösterebilmek için onun karşısına alabileceğiniz bazı güçlü karakterler vardır. Bu karakterler Ashe, Caitlyn, Ezreal, Jinx ve Lucian dır. Eğer Jhin’in karşısına bu karakterleri alırsanız oyun içerisinde rahat edebileceksiniz.


Jhin’den Güçsüz Olan Karakterler

Her ne kadar Jhin’in karşısına alabilecek güçlü karakterler olsa da güçsüz karakterler de vardır. Eğer oyunda rahat farm yapmak istiyorsanız Jhin’in karşısına Aurelion Sol, Braum, Draven, Ezreal ve Fizz karakterlerini almamaya özen gösterin.


Jhin Yetenekleri

Suflör

Jhin’in Süflör adlı bu silahı karşısındaki rakiplere olağanüstü bir hasar verebilmek için tasarlanmış bir silahtır. Normal bir hızla atış yapar ve haznesinde dört mermi bulundurur. Jhin’in karanlık büyüyle donattığı dördüncü mermisi kritik vuruş yapmasını ve fazladan hasar verebilmesini sağlar.

İlham Ateşi

Bu yetenek Jhin’in rakibine büyülü bir fişek atabilmesini sağlar. Yalnız bu fişeğin kapasitesi vardır. Fişek en fazla dört hedefe isabet eder ve verdiği hasar, her hedef başına artar.

Trajedi

Bastonunu savurarak inanılmaz menzile sahip bir atış yapan Jhin’in bu atışı minyon ve canavarları deşip geçse bile isabet ettiği ilk şampiyonda durur ve o şampiyonu yerine sabitler.

Esaret Çiçeği

Jhin, üzerinine basıldığında harekete geçip filizlenen, görünmez bir Nilüfer Kapanı kurar. Bu filizlenen kapan yakınındaki rakipleri yavaşlatır, ardından keskin taçyaprakları saçarak patlar ve hasar verir.

Son Perde

Yoğunlaşarak Suflör’ü omuzdan ateşlenen bir mega topa dönüştüren Jhin, Suflörün bu haliyle olağanüstü menzile sahip dört süper atış yapar. Bu süper atışlar, minyon ve canavarları deşip geçse de isabet ettiği ilk şampiyonda durur. Bu suflör, isabet alan rakipleri sakatlar ve yavaşlatarak infaz hasarı almasını sağlar. Bu suflörün 4. atışının kritik vuruş yapması garantidir.


Jhin Karakterinin Hikayesi

Altın İblis’in yakalanma hikâyesini Ionia’nın neredeyse her köyünde duyabilirsiniz. Çeşitli oyunlar ve destansı şiirlerin konusu olan bu acımasız kişinin sürgün edilişi, günümüzde bile kutlanan bir olaydır.

Fakat her efsanenin kalbinde küçük de olsa bir gerçek yatar ve Altın İblis’in ardında yatan gerçek, onu konu alan kurmaca eserlerden çok daha farklıdır.

Bu kötü şöhretli yaratık, Ionia’nın kuzeyindeki dağlara yıllar boyu musallat olmuştur. Bir canavar Zhyun’da, hatta Shon-Xan ve Galrin’e kadar uzanan bir bölgede seyyahları ve bazen çiftliklerde yaşayan herkesi katlederek arkasında cesetlerden oluşan korkunç sanat eserleri bırakıyordu. Silahlı milisler ormanları aradı, kasabalar iblis avcıları kiraladı, Wuju ustaları yolları devriye gezdi ama hiçbir şey bu şeytani yaratığın dehşet verici cinayetlerini durduramadı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here