en iyi oyuncu mouse

En İyi 5 Oyuncu Mouse Modelleri

Dolar ve Euro’nun yükselişinden dolayı artan fiyatlar oyuncuları üzdü. Bizde sizlerin yüzünü birazcık da olsa güldürmek için piyasada yer alan en uygun fiyatlı oyuncu mouse modellerini inceledik ve liste haline getirdik.


GameBooster M630 Prime

Üzerinde yer alan 6 butondan biri olan DPI ayarlayıcı tuş sayesinde 4000-4900 arası dilediğiniz mouse hızını tek bir hareketle değiştirebilirsiniz. 7 farklı RGB renk geçişi ve 20 milyon tıklama ömrü bulunmaktadır. Son olarak USB bağlantısı ile kullanıma hazırdır.

GameBooster M630 Prime


MSI Interceptor DS B1 Gaming Mouse

1000-1900 DPI hızlarında çalışan mouse modelinin yan kısmında yer alan kaymaz petler iyice kavramanızı sağlar. Mouse ile gelen 2 gram ağırlığında 8 adet demirler gelmektedir. Böylelikle istediğiniz ağırlığı elde edebilirsiniz.

MSI-Interceptor-DS-B1-Gaming-Mouse-4


Gigabyte Aorus M2 Çift Yönlü RGB Gaming Mouse   

80 gram ağırlığını sade tasarıma borçlu olan Gigabyte Aorus, size en ince DPI ayar yapma imkanı sunmaktadır. Butonların altında yer alan Japon Omron anahtarları sayesinde üstün konfor ve 50 milyon kere tıklama ömrü vermektedir.

gigabyte-aorus-m2-6200-dpi-optik-rgb-gaming-mouse


GameBooster M626 Titan RGB Gaming Mouse

Yükleyeceğiniz yazılım yardımıyla istediğiniz renk ayarını yapabilirsiniz. 5 kademeli hız ayarında 800-4000 DPI arasında geçiş yapabilirsiniz. Ek olarak yan tarafında yer alan tırtıklı kısmı elinizin kaymasını önler.

gamebooster-m626-titan-rgb-gaming-mouse-9


Rampage SMX-R10 Orion Makrolu Gaming Mouse

Listemizin son modeli olan Rampage, 1000-4000 DPI hız seviyeleri sunmaktadır. Kullanıcıya 1 milyon tıklama ömrü sunan modelin metalik mavi bir yapısı bulunmaktadır.

everest-rampage-smx-r10-orion-usb-metalik-mavi-4000-dpi-5-farkli-isik-makrolu-gaming-mouse

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here