CS GO Bunny Kodu – Bunny Yapma Kodu Nedir?

0
809
Csgo Bunny Kodu

Cs Go Bunny Yapma

Dünyanın en popüler oyunlarından birisi olan Csgo’nun bunny kodunun nasıl yapılacağını sizler için araştırdık. Bu yazımızda csgo bunny kodunu detaylı bir şekilde anlattık. İşte Csgo bunny kodu yapılışı;

Csgo Bunny Yapma


Cs Go Bunny Kodu

  • İlk olarak konsolu Tab tuşunun üzerinde bulunan “é” tuşuyla açınız.
  • Konsola sunucuda kodu kullanabilmeniz için “sv_cheats 1” yazınız.
  • Daha sonra tekrardan konsolu açarak “sv_autobunnyhopping 1″ yazdıktan sonra konsolu kapatınız.
  • Artık sunucunuzda bunny kodu aktif hale gelecektir. Eğer bunny kodunuz çalışmaz ise sunucunuza restart atınız kesinlikle çalışacaktır.

Csgo Bunny Kodu


Cs Go Bunny Nedir?

Csgo’da bunny diğer adıyla hızlandırma hareketi space tuşuna basılı tuttuğunuzda karakterinizin hızlı bir şekilde ivme kazanarak ilerlemesini sağlar. Bu işleme oyuncular arasında bunny denir. Yapacağınız bunny işlemi karakterinizin normal koşma hızından daha hızlı ilerlemesini sağlar. Bunny işlemini ne kadar uzun süre tutturabilirseniz o kadar hızlanır.

Cs Go Bunny Nedir


Counter-Strike: Global Offensive Nedir?

Valve tarafından 2012 yılında piyasaya sürülen Csgo oyunu bir FPS oyunudur. Oyunu Steam platformu üzerinden ücretsiz bir şekilde satın alabilir ve oynayabilirsiniz. Oyun oynayan hemen hemen herkesin aşina olduğu efsane oyun Cs 1.6’nın daha gelişmiş versiyonudur. Valve Csgo’yu 2012 yılında çıkarmasına rağmen günümüzdeki çoğu oyundan daha fazla oynanmaktadır. Ayrıca Csgo oyununda alacağınız silah skinlerini isterseniz satabilir, isterseniz envanterinize ekleyerek oyun içerisinde kullanabilirsiniz.

Cs go nedir

Önerilen İçerik: Cs Go Başlatma Seçenekleri Kodları 2021

İnfoburda.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here